Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 
opinie post factum
W tym miejscu wklejał będę treści emaili, które otrzymuję po powrocie Naszych - Waszych Dzieciaków. Być może dla tych, którzy się wahają będzie to jakaś podpowiedź czy warto.....

Akcja Lato 2012:

1: Dziękujemy!!!!!
Jula wróciła szczęśliwa i zadowolona. Opowieściom nie ma końca. Siłą wpakowaliśmy ją do łóżka. Czy rodzic może chcieć więcej?
Czapki z głów Tato Delfinku!

Pozdrawiamy z Piekar Śląskich i jeszcze raz dziękujemy!
rodzice.

2: Witam,

Ostatni wpis przeczytany, zdjęcia super, opowieści Igora wciąż trwają. Wrócił baaaardzo zadowolony, atrakcji całe mnóstwo każdy z kadry otrzymał od Igora
10 pkt. ( skala 0-10). :)) oczywiście łącznie z Białą i Drugą ( bo przecież też należą do kadry:))). Jedzonko smaczne, choć Igor ( po którym nie widać) twierdzi, że porcje na śniadanko i kolację - trochę małe. Ale co tam... Na takiego obżarciucha nie ma rady:). Tak więc i ja bardzo dziękuję, za opiekę, wsparcie i dwa tygodnie "wolnego". Mam nadzieję, że za rok przyjmiecie tego małego kochanego gagatka na turnus:). W każdym razie Igor już nie może się doczekać. Do zobaczenia za rok, ściskamy mocno, pozdrawiamy i udanego ostatniego turnusu:*

3: Drogi Tato Delfinku! Kołobrzeg, 21.07.2012r.

Na początku chciałabym serdecznie pana pozdrowić. Bardzo dziękuje za ten piękny (i bardzo śmieszny) początek wakacji. Przez ten cały nowy rok szkolny nie wiem czy wytrzymam bez tego bardzo zwariowanego obozu.

Co roku podoba mi się (i wszystkim innym) coraz bardziej. A w tym roku było naprawdę super-fajnie-odlotowo-przesuper (itd..). Jeżeli ma Pan kontakt z Panią Iwonką to proszę ją ode mnie BARDZO SERDECZNIE pozdrowić. A jeżeli chodzi o te ''regaty kajakowe'' (te ce mają się odbyć za rok) to proszę o nich nie zapominać. Za dwa tygodnie jadę w Góry Bieszczackie i... to wszystko. U nas pogoda nie ciekawa, ale mam nadzieję, że u Was na pewno lepsza.

Jak się czują Biała i Druga? Mam nadzieję, że dobrze. Życzę Panu dużo zdrowia i dużo czasu przyjemnie spędzonego.

Ada z Kołobrzegu

4: Za nami pierwszy obóz  w Cieszynie.

Pakując swoje dzieciaki do samochodu, buzia Dawida się nie zamykała, nie zdążyłam nawet zapytać jak było! Cały czas opowiadał (co jest niesłychane, ponieważ zazwyczaj jest bardzo oszczędny w opowieściach). Młodszy Oliwier nie mógł dojść do słowa a gdy coś udało mu się wtrącić to starszy z  hasłem:- cicho teraz ja mówię! (i to jest miłość braterska...?) kontynuował wrażenia z Cieszyna.
Generalnie po wysłuchaniu już obojga w telegraficznym skrócie : - wszystkie zajęcia trafione w dziesiątkę, jedzenie super smaczne, cała kadra niezastąpiona! Ale  muszę dodać, że Pan Maciek (od maluchów) jest bohaterem nr 1, dla mojego młodszego, pewnie nie tylko mojego:-) aaa... i jeszcze super delfinkowe  koszulki oraz ręcznik (prezenty najcenniejsze:-)).
  W przyszłym roku już są umówieni z nowo poznanymi kolegami na 2 turnus. Od przyjazdu zamiast wydawać na "byle co" wrzucają pieniądze do skarbonki:-)
Ja ze swojej strony chciałam dodać, że nie mogłam ( do dzisiaj  nie mogę) wyjść z podziwu pomysłu pisania dzienniczka. Lektura mnie tak wciągnęła, że przeczytałam archiwalne, jakieś zauroczenie delfinkowe...?!:-) Materiał na książkę jak ta lala.

5: Czytanie dzienniczka stało się wieczorną tradycją (rywalizuje z Olimpiadą, muszę rodzielać uwagę a w telewizji właśnie siatka Brazylia - Anglojęzyczna Polonia Amerykańska). Proponuję publikację po kilku latach w formie tomika poezji - Nobel pewny w dziedzinie literatury faktu:)))

6: 
Proszę o przekazanie gorących podziękować dla pani Oli za opiekę nad
naszymi dziewczynami!! Wróciły zadowolone i zauroczone swoją Panią!!
To co osobiście podoba mi się w Waszych obozach najbardziej (poza
aktywnością potomków) to obowiązujące i egzekwowane ZASADY!!! Tak trzymać!!!

7: bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę nad moim Potomkiem na obozie w Cieszynie (3 turnus). Mój synuś jest bardzo oszczędny w słowach, w jednym zdaniu opisał cały pobyt MAMO TAM BYŁO SUPER !!!! Nic dodać nic ująć. Szczególne pozdrowienia dla Pana Maćka,

8: 
Chciałam podziękować serdecznie Panu i Panu Jackowi za opiekę nad moimi synami podczas obozu na pierwszym turnusie. Bartek i Karol bardzo mile wspominają czas spędzony w Cieszynie. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, najprawdopodobniej w przyszłym roku obaj stawią się ponownie.

9: chciałabym podziękować za opiekę i super zabawę w Cieszynie. Dzieciaki przyjechały zadowolone, szczęśliwe i planują kolejne wakacje ;)
 
 Gości na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1472469 gości