Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 
Istebna
Zapraszamy na ferie 2018!
             termin: 28 stycznia do 3 lutego 2018
Obóz w Istebnej przeznaczony  dla dzieci szkół podstawowych oraz początkujących narciarzy.
Turnus 6 dniowy. Transport autokarowy. Pobyt w CWS " Halniak" w Istebnej Zaolziu. Na obiekt można kuknąć na:
www.centrum-halniak.pl
Pokoje 2 - 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Jedzonko 3 razy dziennie. W programie: nauka jazdy na nartach, zabawa w aquaparku (250 m od pensjonatu) i zajęcia w hali sportowej pobliskiego gimnazjum (500m). 6 dni pełnych aktywności i wdychania świeżego powietrza. Wyciąg "Zagroń" odległy o 250 m od pensjonatu umożliwia nawet dwukrotne wyjście na stok (grupa zaawansowana). Będziemy też jeździć na Złotym Groniu. Obowiązkowo zaliczymy góralski kulik konny z pieczeniem kiełbasek. Kadrę stanowią nauczyciele wf, instruktorzy i trenerzy pływania oraz gier zespołowych. 
CENA ZA UDZIAŁ (bez opłat za wyciągi)
1025 pln. Koszt karnetów wahać się będzie (w zależności od umiejętności) od 80 do 135pln.
ZAPISY: drogą elektroniczną w zakładce zapisy na obozy.W zakładce papierki do pobrania Paszport i Umowa. Równolegle ze zgłoszeniem prosimy o wpłatę 300 pln zaliczki: na konto lub osobiście . Do dnia 30 listopada należy wpłacić całość kwoty oraz przesłać na adres Strefy Kartę uczestnika (Paszport)  oraz podpisany Regulamin (umowę) - oba dokumenty do pobrania w papierkach.

 
 Gości na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1363618 gości