Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 
LATO

Drodzy Państwo,
informujemy, że stronka na której się Państwo znajdują jest nieaktywna.
Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę: www.strefadelfinkowychprzyjaciol.pl

Latem 2012 rozszerzyliśmy dotychczasową ofertę o OBOZY TEMATYCZNE. Ich zadaniem jest przybliżenie konkretnej dyscypliny sportowej lub rekreacyjnej. W ramach takich obozów odbywać się będzie szkolenie połączone z kursem lub przygotowujące do niego. Każdy z tych obozów wymaga odrębnego przygotowania, więc koszty udziału w nich są zróżnicowane. Ilość uczestników jest dostosowana do metodologii nauczania danej dyscypliny i do warunków technicznych poszczególnych obiektów. W przypadku obozów w Cieszynie nic się nie zmienia, ale obozy tematyczne to z definicji małe grupy, więc decyzję o zapisie trzeba podejmować zdecydowanie.
Oczywiście, jak zawsze kadrę stanowią pasjonaci lubiący pracę z młodszymi, osobiście dobierani przez Tatę Delfinka. Każdy z obozów będzie zgłoszony do MEN-u i Kuratorium Oświaty. W 2017 planujemy obozy w Cieszynie drawskim (3 turnusy), obóz łuczniczy ( w ramach 2 turnusu obozu w Cieszynie), podobóz dla bębniarzy, podobóz fotograficzny, obóz jeździecki, półkolonie w siodle i ... ? Gości na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1408455 gości