Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społeczno¶ciowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przegl±darki internetowej.
 
Witamy na naszej stronie

Witamy serdecznie na stronie internetowej Strefy Delfinkowych Przyjaciół. Mamy nadzieję iż znajdziesz tu interesuj±ce Cię informacje. Zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte na naszej witrynie były zawsze aktualne oraz wyczerpuj±ce. Zapraszamy do zapoznania się z nasz± Stref±.


 
KOCHANI LUDZIE!!!
Je¶li szukali¶cie sposobu na pozbycie się Swojego potomka pod pretekstem Jego aktywnego wypoczynku TO WASZE KŁOPOTY SIĘ SKOŃCZYŁY. W naszej delfinkowej strefie każdy potomek znajdzie co¶ fajnego dla siebie. Nasz± specjalno¶ci± jest organizacja czasu wolnego potomków w miejscach atrakcyjnych, ciekawych, naładowanych pozytywn± energi±. Oddaj nam Swojego potomka w depozyt na czas jaki¶ i zajmij się sob±!!!  Jak nie będziesz miał pomysłu napisz.Jeste¶my ludzikami zakręconymi pozytywnie, je¶li też taki jeste¶ ZAPRASZAMY DALEJ!!!
 

 


 
Aktualno¶ci
09.03.2018 | NOWA STRONA WWW  [więcej]
11.03.2016 | Ranczo Baranwka- wycieczki, urodziny, imprezy integracyjne :)  [więcej]
18.11.2015 | Indywidualne lekcje nauki pywania  [więcej]
Galeria Strefy
 Go¶ci na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1457163 go¶ci