Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 
Witamy na naszej stronie

Witamy serdecznie na stronie internetowej Strefy Delfinkowych Przyjaciół. Mamy nadzieję iż znajdziesz tu interesujące Cię informacje. Zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte na naszej witrynie były zawsze aktualne oraz wyczerpujące. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Strefą.


 
KOCHANI LUDZIE!!!
Jeśli szukaliście sposobu na pozbycie się Swojego potomka pod pretekstem Jego aktywnego wypoczynku TO WASZE KŁOPOTY SIĘ SKOŃCZYŁY. W naszej delfinkowej strefie każdy potomek znajdzie coś fajnego dla siebie. Naszą specjalnością jest organizacja czasu wolnego potomków w miejscach atrakcyjnych, ciekawych, naładowanych pozytywną energią. Oddaj nam Swojego potomka w depozyt na czas jakiś i zajmij się sobą!!!  Jak nie będziesz miał pomysłu napisz.Jesteśmy ludzikami zakręconymi pozytywnie, jeśli też taki jesteś ZAPRASZAMY DALEJ!!!
 

 


 
Aktualności
09.03.2018 | NOWA STRONA WWW  [więcej]
11.03.2016 | Ranczo Baranówka- wycieczki, urodziny, imprezy integracyjne :)  [więcej]
18.11.2015 | Indywidualne lekcje nauki pływania  [więcej]
Galeria Strefy
 Gości na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1501543 gości