Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społeczno¶ciowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przegl±darki internetowej.
 
Wypoczynek Letni i Zimowy


Drodzy Państwo,
informujemy, że stronka na której się Państwo znajduj± jest nieaktywna.
Serdecznie zapraszamy na nasz± now± stronę: www.strefadelfinkowychprzyjaciol.plNasz± specjalno¶ci± jest organizowanie aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z dala od PC, DVD, MP3, TV i innych skrótów (jeszcze bardziej szkodliwych). W 1994 roku pojechała do Pucka grupa 12 osób. W tym sezonie spodziewamy się na  8 turnusach ponad 500 delfinków. Nigdy nie używali¶my ¶rodków aktywnej reklamy, plakatów ulicznych, mediów. Reklam± naszej działalno¶ci jest zadowolenie powracaj±cych potomków. Renoma, któr± cieszymy się w¶ród coraz większej populacji napawa nas dum± i satysfakcj±. Jest dla nas także wyzwaniem – staramy się, by kolejny wyjazd był ciekawszy, zawierał nowe elementy aktywno¶ci, niespodzianki w postaci innych problemów do rozwi±zania. W naszych wyjazdach bior± udział ludziki w wieku od 6 do 19 lat (rekordzi¶ci jeżdż± z nami 12 sezonów). Potomkowie dowiaduj± się o Nas od swoich przyjaciół lub rodzin rozsianych po całym Kraju, Europie i USA.

Jeste¶my fachowcami. Każdy z nas jest nauczycielem po studiach pedagogicznych, większo¶ć jest nauczycielami WF, instruktorami wielu dyscyplin sportowych, trenerami, byłymi zawodnikami lub harcerzami. Zdobyte przez lata do¶wiadczenie pozwala dotrzeć do każdego dziecka, wspomóc Go w chwilach słabo¶ci, dostosować Jego możliwo¶ci do naszych oczekiwań. Uważamy się za przyjaciół dzieci. To dlatego nasze urlopy spędzamy w¶ród małych i dużych ludzików.

Zobacz galerię, która jest faktografi± dotychczasowych działań. Poznaj Starszych Przyjaciół. Doł±cz do naszej rodzinki!!!


 
 Go¶ci na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1457157 go¶ci