Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 
Wypoczynek Letni i Zimowy


Drodzy Państwo,
informujemy, że stronka na której się Państwo znajdują jest nieaktywna.
Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę: www.strefadelfinkowychprzyjaciol.plNaszą specjalnością jest organizowanie aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z dala od PC, DVD, MP3, TV i innych skrótów (jeszcze bardziej szkodliwych). W 1994 roku pojechała do Pucka grupa 12 osób. W tym sezonie spodziewamy się na  8 turnusach ponad 500 delfinków. Nigdy nie używaliśmy środków aktywnej reklamy, plakatów ulicznych, mediów. Reklamą naszej działalności jest zadowolenie powracających potomków. Renoma, którą cieszymy się wśród coraz większej populacji napawa nas dumą i satysfakcją. Jest dla nas także wyzwaniem – staramy się, by kolejny wyjazd był ciekawszy, zawierał nowe elementy aktywności, niespodzianki w postaci innych problemów do rozwiązania. W naszych wyjazdach biorą udział ludziki w wieku od 6 do 19 lat (rekordziści jeżdżą z nami 12 sezonów). Potomkowie dowiadują się o Nas od swoich przyjaciół lub rodzin rozsianych po całym Kraju, Europie i USA.

Jesteśmy fachowcami. Każdy z nas jest nauczycielem po studiach pedagogicznych, większość jest nauczycielami WF, instruktorami wielu dyscyplin sportowych, trenerami, byłymi zawodnikami lub harcerzami. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala dotrzeć do każdego dziecka, wspomóc Go w chwilach słabości, dostosować Jego możliwości do naszych oczekiwań. Uważamy się za przyjaciół dzieci. To dlatego nasze urlopy spędzamy wśród małych i dużych ludzików.

Zobacz galerię, która jest faktografią dotychczasowych działań. Poznaj Starszych Przyjaciół. Dołącz do naszej rodzinki!!!


 
 Gości na tę chwilę na Strefie:
00000
 
Odwiedziło już Strefę:
1508063 gości