Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społeczno¶ciowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przegl±darki internetowej.
 
O Nas

Jeste¶my Grup± Przyjaciół, dla których praca z dziećmi i dla dzieci stanowi życiowe powołanie. Pasja i rado¶ć, które czerpiemy z przebywania w¶ród potomków dodaje nam sił w życiu codziennym. Strefa Delfinkowych Przyjaciół nie oznacza grupy miło¶ników delfinów, choć oczywi¶cie uwielbiamy je - szanujemy ¶rodowisko, w którym zago¶cili¶my kilkana¶cie tysięcy lat temu. Nasz± Strefę tworz± wszyscy Ci, którzy w ci±gu ostatnich 18 lat spotkali się w Szkółce Pływackiej "Delfinek", sekcjach sportowych UKS 54 "Delfinek" lub na obozach rekreacyjno - sportowych organizowanych przez Strefę. Mamy nadzieję, że TA stronka pozwoli na poł±czenie w cało¶ć wspólnych wspomnień i przeżyć naszych potomków. Emocje, których doznali podczas nauki pływania, treningów sportowych czy wakacyjnej zabawy warte s± zapamiętania. Jest to przecież okres, który My doro¶li po latach wspominamy najchętniej. Czas beztroskiej ale bezpiecznej zabawy, zdobywania wiedzy i umiejętno¶ci z własnej woli, pozytywna energia uwalniana podczas wspólnej przygody w wodzie, w lesie, w górach.

Chcieliby¶my, aby nasi potomkowie mieli co wspominać rozumiej±c, że bardzo ważne w życiu jest to co wspólnie z innymi przeżyli, zobaczyli, do¶wiadczyli.

Je¶li chcecie zakosztować tej atmosfery doł±czcie do nas! 


 
zobacz podstrony:
uprawnienia ]   [ weryfikacja ]   [ opinie post factum ]   [ programy unijne ]  
 Go¶ci na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1457159 go¶ci