Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 
O Nas

Jesteśmy Grupą Przyjaciół, dla których praca z dziećmi i dla dzieci stanowi życiowe powołanie. Pasja i radość, które czerpiemy z przebywania wśród potomków dodaje nam sił w życiu codziennym. Strefa Delfinkowych Przyjaciół nie oznacza grupy miłośników delfinów, choć oczywiście uwielbiamy je - szanujemy środowisko, w którym zagościliśmy kilkanaście tysięcy lat temu. Naszą Strefę tworzą wszyscy Ci, którzy w ciągu ostatnich 18 lat spotkali się w Szkółce Pływackiej "Delfinek", sekcjach sportowych UKS 54 "Delfinek" lub na obozach rekreacyjno - sportowych organizowanych przez Strefę. Mamy nadzieję, że TA stronka pozwoli na połączenie w całość wspólnych wspomnień i przeżyć naszych potomków. Emocje, których doznali podczas nauki pływania, treningów sportowych czy wakacyjnej zabawy warte są zapamiętania. Jest to przecież okres, który My dorośli po latach wspominamy najchętniej. Czas beztroskiej ale bezpiecznej zabawy, zdobywania wiedzy i umiejętności z własnej woli, pozytywna energia uwalniana podczas wspólnej przygody w wodzie, w lesie, w górach.

Chcielibyśmy, aby nasi potomkowie mieli co wspominać rozumiejąc, że bardzo ważne w życiu jest to co wspólnie z innymi przeżyli, zobaczyli, doświadczyli.

Jeśli chcecie zakosztować tej atmosfery dołączcie do nas! 


 
zobacz podstrony:
uprawnienia ]   [ weryfikacja ]   [ opinie post factum ]   [ programy unijne ]  
 Gości na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1501541 gości