Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 
piłka nożna

 


UWAGA!!!!!

W DNIU 25.06.2014 O GODZINIE 16.45 W ŚWIETLICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ 54 W BYTOMIU MIECHOWICACH ODBĘDZIE SIĘ WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO WYBORCZE CZŁONKÓW UKS 54 DELFINEK BYTOM.
DRUGI TERMIN 25.06.2014 O GODZINIE 17.00

NA ZEBRANIU  MOŻEMY PODJĄĆ KAŻDĄ DECYZJĘ, WŁĄCZNIE  ZE ZMIANĄ STATUTU STOWARZYSZENIA WŁĄCZNIE. NA ZEBRANIU PRZYJMIEMY (MAM NADZIEJE :)) SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI OD CZERWCA 2012 - 2014 ROKU ORAZ
WYBIERZEMY NOWE WŁADZE NA NASTĘPNĄ KADENCJĘ.

BARDZO PROSIMY O LICZNE PRZYBYCIE!

ZAPRASZAMY!
 
ZAPISY DO SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ
NA SEZON 2011/2012

INFORMACJE I ZAPISY:
ROCZNIK 2002 I 2003 - TEL 609-699-357
ROCZNIK 2004 I MŁODSZE - TEL 531-198-822

STARTUJEMY 21 WRZEŚNIA 2011
SKŁADKA MIESIĘCZNA TYLKO 30 ZŁ





 

II miejsce na turnieju w BRZEGU


Dnia 07.11.2009r. w Brzegu odbył się

III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej

Młodych Talentów U-9 o Puchar Prezesa

Rady Nadzorczej Polonii Bytom


Kadra na turniej:
- POŚPIECH Tomasz
- ZAPIÓR Jakub
- WAWRO Radosław
- BORKOWSKI Paweł
- KUDŁA Szymon
- DZIKIEWICZ Oskar
- KISIO Marcin
- MATERLA Jakub


Do udziału w turnieju zaproszone zostały następujące drużyny:
Polonia Bytom, Lifton Delfinek Bytom, BTP Stal Brzeg, Piast Gliwice, Promotor Zabrze, GKS Bełchatów, Chrzciciel Tychy, Rodło Opole, Oderka Opole, Wratislavia Wrocław, Cracovia Kraków.


Wyniki gier Lifton Delfinek Bytom:
Rozgrywki grupowe:
Delfinek Bytom 0 : 0 Cracovia Kraków
Delfinek Bytom 1 : 0 Promotor Zabrze
                      Pośpiech 1

Ćwierćfinał
Delfinek Bytom 3 : 0 Polonia Bytom
                          Pośpiech 3

Półfinał
Delfinek Bytom 1 : 1 (k. 2:0) Oderka Opole
              Materla 1

FINAŁ
Delfinek Bytom 0 : 2 Cracovia Kraków

Po zaciętym i pełnym dramaturgii spotkaniu finałowym, Nasi zawodnicy zajęli
WYŚMIENITE II MIEJSCE W TURNIEJU.

 

G R A T U L A C J E ! ! !


Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Nasz zawodnik

JAKUB ZAPIÓR

Gratulujemy

__________________________________________

Informacje organizacyjne

Terminy treningów od 07.04.2010r.

(w wskazanych terminach można także zapisać nowych zawodników do szkółki piłkarskiej)


Rocznik 2001 i młodsi - trener Artur Kilar

Poniedziałek 15.30 - 17.00 (boisko SP 54)

Czwartek 15.30 - 17.00 (boisko SP 54)


Składki: 20 zł za wrzesień, od października 25 zł

wpłata na konto z wskazaniem miesiąca którego dotyczy.


Rocznik 1999 - 2000 trener Kazimierz Kosmaczewski

Poniedziałek 17.00 - 18.30 (boisko SP 54)

Środa 17.00 - 18.30 (boisko SP 54)

Piątek 15.30 - 17.00 (boisko SP 54)


Składki: 25 zł za wrzesień, od października 30 zł

wpłata na konto z wskazaniem miesiąca którego dotyczy.

                                                                               

NASI W REPREZENTACJI ŚLĄSKA '99

 

Trzech zawodników Naszego klubu reprezentowało województwo śląskie na półfinałach krajowych Turnieju TYMBARK "Z podwórka na stadion",

które odbyły się w dniach 04-14.08.09r. w ośrodku przygotowań Amica Wronki.

W trakcie zgrupowania rozegrane zostały spotkania na zasadzie każdy z każdym mecz i rewanż, pomiędzy reprezentacjami województw (rocznik '99):

śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego.

Reprezentacja Ślaska po wyrównanych i zaciętych pojedynkach zajęła drugie miejsce wygrywając cztery spotkania, jedno remisując i jedno przegrywając.

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

   1. Lubuskie

2. Śląskie

         3. Dolnośląskie

   4. Opolskie

Pierwsze dwie drużyny awansowały do finałów, które rozegrane zostaną w Łodzi, w dniach 04-08.09.09r.

W czasie obozu odbyły się treningi pod okiem szkoleniowców Polskiego Związku Piłki Nożnej, przeporowadzone zostały także specjalistyczne testy.

Jednakże nie samą piłką młodzi ludzie żyją, w związku z czym organizatorzy zapewnili zawodnikom moc atrakcji w postaci, nie tylko wieczornych dyskotek, ale także spotkania z zawodnikami Lecha Poznań czy Cypryjskiej drużyny.

Młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła, mogli zobaczyć mecz młodej ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Koroną Kielce.

Ukoronowaniem przygotowanych niespodzianek, był wyjazd do Bydgoszczy na mecz Reprezentacji Polski:

POLSKA - GRECJA

 

Barwy UKS "DELFINEK" Bytom reprezentowali:

Knabel Aleksander, Skutnik Dawid i Szukała Mateusz

Kadra Śląska pod wodzą trenera Marcina Grymla

 

                                                                                                                                                                                                                    

UKS Lifton "DELFINEK" Bytom zorganizował dnia 07.06.2009r.

na boisku LKS "TEMPO" Stolarzowice

III Międzynarodowy Turnieju Piłki Nożnej 

dzieci rocznik 1999

o Puchar Prezydenta Miasta Bytomia

Na zaproszenie naszego klubu , w turnieju udział wzięły drużyny:

Junosport Stara Lubovna (Słowacja), Gwiazda Ruda Śl., AS Lubliniec, Promotor Zabrze, Akademia Piłki Nożnej Knurów, Piast Brzeg, Polonia Bytom, Piast Gliwice, Żaczek Katowice, Lifton Delfinek Bytom.

Prezentacja drużyn przed turniejem

Prezentacja drużyn

 

Po wspaniałej ceremoni prezentacji drużyn, uświetnionej przez znamienitych gości:

Posła RP Pana Jacka BRZEZINKA,

Z-ce Prezydenta Bytomia Panią Halinę BIEDA,

Przewodniczącego Komisji Edukacji i Kultury UM Bytom Pana Michała NAPIERAŁA,

Goście turnieju

rozpoczęła się zasadnicza część turnieju, czyli rozgrywki drużyn podzielonych na dwie grupy. W wyniku zaciętych ale prowadzonych w sportowym duchu meczy, klasyfikacja po fazie grupowej ukształtowała się następująco:

Grupa A:                                                                  Grupa B:

I miejsce - Żaczek Katowice                                  I miejsce - Junosport Stara Lubovna

II miejsce - Polonia Bytom                                    II miejsce - Gwiazda Ruda Śl.

III miejsce - Lifton Delfinek Bytom                     III miejsce - APN Knurów

IV miejsce - Piast Gliwice                                      IV miejsce - Promotor Zabrze

V miejsce - Piast Brzeg                                           V miejsce - AS Lubliniec

 

drużyna z trenerem

W przerwie pomiędzy rozgrywkami rozegrany został mecz pokazowy naszych najmłodszych zawodników z rocznika 2001 i młodsi pomiędzy drużynami

Lifton Delfinek Bytom - Piast Brzeg

 

Rozgrywki fazy finałowej rozpoczęły mecze półfinałowe pomiędzy drużynami:

                                       Żaczek Katowice 0 - 2 Gwiazda Ruda Śląska

                        Junosport Stara Lubovna 2 - 1 Polonia Bytom

 

W wielkim finale turnieju zagrały drużyny

Gwiazda Ruda Śląska 2 - 1 Junosport Stara Lubovna

 

Następnie rozegrane zostały pojedynki, których efektem było ustalenie ostatecznej kolejności turnieju. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce - Gwiazda Ruda Śląska

II miejsce - Junosport stara Lubovna

III miejsce - Żaczek Katowice

IV miejsce - Polonia Bytom

V miejsce - Lifton Delfinek Bytom

VI miejsce - APN Knurów

VII miejsce - Piast Gliwice

VIII miejsce - Promotor Zabrze

IX miejsce - AS Lubliniec

X miejsce - Piast Brzeg

 

Na zakończenie turnieju rozgrywanego w słonecznej aurze, psikusa spłatała nam pogoda i dekoracja drużyn odbyła się przy rzęsiście padającym deszczu, co jednak nie przeszkodziło w jej przeprowadzeniu. Tradycyjnie już w naszym turnieju nie ma drużyn przegranych, więc wszystkie zespoły otrzymały wspaniałe, wyrzeźbione w węglu pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe a ponadto każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.

rozdanie nagród

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

Najlepszy zawodnik turnieju - Kamil Kaczmarczik (Junosport Stara Lubovna)

Najlepszy bramkarz turnieju - Szymon Burzka (Gwiazda Ruda Śląska)

Najlepszy strzelec turnieju - Łukasz Jaworek (Polonia Bytom)

 

Wyniki uzyskane przez Lifton Delfinek Bytom

                                                            Faza grupowa

                             Lifton Delfinek Bytom 1 - 0 Piast Brzeg

                                                          Bramka: Sadlak

                             Lifton Delfinek Bytom 0 - 3 Polonia Bytom

                             Lifton Delfinek Bytom 0 - 0 Piast Gliwice

                             Lifton Delfinek Bytom 1 - 0 Żaczek Katowice

                                                          Bramka: Knabel

                                                             Mecz o V miejsce

                             Lifton Delfinek Bytom 3 - 0 APN Knurów

                                                          Bramki: Woźnicki 2, Knabel 1

V miejsce

Od lewej: Marker Kamil, Skutnik Dawid, Sadlak Maciej,Knabel Aleksander, Pośpiech Tomasz, Woźnicki Szymon,

Wawro Radosław, Materla Jakub, Szukała Mateusz (bramkarz).

 

                                                                                                                                                                  

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 99' i młodsi

o Puchar Gerarda Ciślika

          Chorzów 26.04.2009 r.

 

Kadra na turniej:

1.      KNABEL Aleksander

2.      SADLAK Maciej

3.      SZUKAŁA Mateusz

4.      SKUTNIK Dawid

5.      POŚPIECH Tomasz

6.      MARKER Kamil

7.      WOŹNICKI Szymon

8.      KISIO Marcin

9.      MATERLA Jakub

10.    BORKOWSKI Paweł

11.      WAWRO Radosław

12.      JENDRZOK Manfred

PROGRAM TURNIEJU 

GRUPA A                                                   GRUPA B                                           

1 UKS Ruch Chorzów I                              1 UKS Ruch Chorzów II

2 Górnik Sosnowiec                                   2 Gwiazda Ruda Śląska%3


 
zobacz podstrony:
Treningi ]   [ Informacje ]   [ Nasze sukcesy ]   [ Fotogaleria ]  
 



Gości na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1123451 gości