Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 
Wycieczki Szkolne - Urodziny w lesie

To osobny projekt przeznaczony dla małych grup zorganizowanych. Realizacja autorskich projektów aktywnego wypoczynku w terenie. Czas realizacji 1 - 3 dni. Paintball, nurkowanie swobodne, wspinaczka skałkowa. Realizacja zamówień indywidualnych.

OBECNIE - KWIECIEŃ - CZERWIEC organizujemy imprezy integracyjne i urodzinowe połączone z zabawą w paintball, WSPINACZKĄ, skokami na trampolinie, marszem na orientację lub konną przejażdżką oraz  pieczeniem kiełbasek i degustacją grzańca. Wszystko na rancho "BARANÓWKA"  w lasach tworoskich.

Od marca 2012 roku prowadzimy inwestycję polegającą na budowie ośrodka nauki jazdy konnej w Nowej Wsi Tworoskiej. W jego skład wchodzić będzie stajnia (już otwarta) oraz punkt gastronomiczny z pokojami wypoczynkowymi. Ten drugi etap jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013. Projekt inwestycyjny "Rozbudowa infrastruktury turystycznej Ośrodka Nauki Jazdy Konnej w Nowej Wsi Tworoskiej poprzez inwestycję w bazę gastronomiczną i noclegową" planujemy zakończyć we wrześniu 2013 roku. 

W galerii strefy - tak było - zamieszczamy dokumentację wspólnej zabawy z naszymi przyjaciółmi.

 Gości na tę chwilę na Strefie:
00001
 
Odwiedziło już Strefę:
1501543 gości